• <h3>Dzień szarlotki/ Projekt współpracy SMAKI III</h3> w Skułach

    Dzień szarlotki/ Projekt współpracy SMAKI III

    w Skułach
  • <h3>III Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich</h3> w Radziejowicach

    III Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich

    w Radziejowicach
  • <h3>I miejsce w kategorii: człowiek i jego pasja- Mariusz Sztompka</h3> Konkurs foto 2013

    I miejsce w kategorii: człowiek i jego pasja- Mariusz Sztompka

    Konkurs foto 2013
  • <h3>Dzień szarlotki 2013</h3> w Musułach

    Dzień szarlotki 2013

    w Musułach
  • <h3>Chełmonalia 2014</h3> w Kuklówce

    Chełmonalia 2014

    w Kuklówce
  • <h3>I miejsce i Grand Prix w kat.życie codzienne- Katarzyna Stachurska</h3> Konkurs foto 2014

    I miejsce i Grand Prix w kat.życie codzienne- Katarzyna Stachurska

    Konkurs foto 2014
  • <h3>Rajd rowerowy "Śladami Józefa Chełmońskiego"</h3> 2013

    Rajd rowerowy "Śladami Józefa Chełmońskiego"

    2013
  • <h3>Chełmonalia 2013</h3> w Sochaczewie

    Chełmonalia 2013

    w Sochaczewie
  • <h3>Turniej piłki nożnej</h3> w Bartoszówce 2013

    Turniej piłki nożnej

    w Bartoszówce 2013
  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

dzisiaj jest: czwartek, 9 lipiec 2020 imieniny: Lukrecji, Weroniki, Zenona

MAPA INTERAKTYWNA

PRZEJDŹ DO MAPY

CO CIEKAWEGO W TERENIE


 

LP. Imię i Nazwisko/ Nazwa Reprezentuje Sektor Gmina
Członkowie LGD Ziemia Chełmońskiego
1. Gmina Baranów Dariusz Dąbrowski publiczny Baranów
2. Logart Robert Pindor Robert Pindor gospodarczy Baranów
3. "Praca i Rozwój" Stowarzyszenie na rzecz Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska społeczny Baranów
4. Radosław Karasiewicz-Szczypiorski - społeczny Baranów
5. Gmina Grodzisk Maz. Maria Grabowska publiczny Grodzisk Maz.
6. "FACHMAN" Usługi remontowo-budowlane Jarosław Józefowicz gospodarczy Grodzisk Maz.
7. Mariusz Malinowski - społeczny Grodzisk Maz.
8. Izabella Maria Kamińska - społeczny Grodzisk Maz.
9. Sławomir Pietraszek - społeczny Grodzisk Maz.
10. Urszula Jasińska - społeczny Grodzisk Maz.
11. Stowarzyszenie "Egida" Małgorzata Cichomska społeczny Grodzisk Maz.
12. Nawigator Training Direction Zbigniew Dubicki gospodarczy Grodzisk Maz.
13. "Miasto-Ogród-Książenice Fundacja na rzecz rozwoju Książenic i Okolicy" Jacek Szczygielski społeczny Grodzisk Maz.
14. Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr” Mirosław Łyszkowski społeczny Grodzisk Maz.
15. Jolanta Szczygielska - społeczny Grodzisk Maz.
16 Stowarzyszenie Grupa Wsparcia podwodnego OXYGEN Jacek Pieniążek społeczny Grodzisk Maz.
17. Gmina Jaktorów Zbigniew Guzewski publiczny Jaktorów
18. Elżbieta Idrian - społeczny Jaktorów
19. Monika Olejniczak - społeczny Jaktorów
20. Karol Guzewski - społeczny Jaktorów
21. Aldona Kowalska - społeczny Jaktorów
22. Grzegorz Kowalski - społeczny Jaktorów
23. Cable Park Budy Michałowskie Sp.z.o.o. Julita Chełchowska społeczny Jaktorów
24. Gmina Mszczonów Józef Grzegorz Kurek publiczny Mszczonów
25 Hanna Regulska - społeczny Jaktorów
26 Fundacja Akademia Życia Bogdan Ryniewicz społeczny Jaktorów
27 Doradztwo Projekty Szkolenia Małgorzata Wojcieszak gospodarczy Jaktorów
28. Magdalena Podsiadły - społeczny Mszczonów
29. "Koperski i wspólnicy” spółka jawna Łukasz Koperski gospodarczy Mszczonów
30. Zbigniew Grabek - społeczny Mszczonów
31. Zofia Krukowska - społeczny Mszczonów
32. Marek Zientek - społeczny Mszczonów
33. Stowarzyszenie Rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych Uśmiech dziecka Bożena Majewska społeczny Mszczonów
34. Rafał Kwaczyński - społeczny Mszczonów
35. Grzegorz Kozłowski - społeczny Mszczonów
36. Adam Wojciech Huba - społeczny Mszczonów
37. Monika Huba - społeczny Mszczonów
38. Gmina Nadarzyn Janusz Grzyb publiczny Nadarzyn
39. Anna Gutowska - społeczny Nadarzyn
40. Katarzyna Dombska - społeczny Nadarzyn
41. Stowarzyszenie na rzecz dzieci niepełnosprawnych „Szlakiem tęczy” Kajetany Krystyna Dąbrowska publiczny Nadarzyn
42. Przychodnia Weterynaryjna „Vetica” s.c. Agata Kamionka-Flak, Robert Flak Robert Flak gospodarczy Nadarzyn
43. Villa Holiday Park Dariusz Kulikowski Dariusz Kulikowski gospodarczy Nadarzyn
44. Justyna Parzyńska - społeczny Nadarzyn
45. Anna Sabalińska - społeczny Nadarzyn
46. Ryszard Zalewski - społeczny Nadarzyn
47 Nadarzyński Ośrodek Kultury Kamila Michalska społeczny Nadarzyn
48 Kazimierz Drążkiewicz - spoleczny Radziejowice
49. Gmina Radziejowice Urszula Ciężka publiczny Radziejowice
50. Wiesław Szczepanik - społeczny Radziejowice
51. Marcin Kurowski - społeczny Radziejowice
52. Danuta Renata Plewka - społeczny Radziejowice
53. Hanna Gancarczyk - społeczny Radziejowice
54. Wioletta Micewicz - społeczny Radziejowice
55. Jacek Drążkiewicz - społeczny Radziejowice
56. Joanna Zawadzka - Mróz - społeczny Radziejowice
57. Andrzej Zbigniew Ciężki - społeczny Radziejowice
58. Gminne Centrum Kultury „Powozownia” w Radziejowicach Mirosława Nowak publiczny Radziejowice
59. Gmina Teresin Marek Jaworski publiczny Teresin
60. Tadeusz Szymańczak - społeczny Teresin
61. Stowarzyszenie "IMPULS" Agnieszka Ptaszkiewicz społeczny Teresin
62. Piotr Szlachetko - społeczny Teresin
63. Jadwiga Wziątek - społeczny Teresin
64. Stowarzyszenie Miłośników Wsi Topołowa Halina Ziółkowska społeczny Teresin
65. Dorota Łasica - społeczny Teresin
66. Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią Anna Myca gospodarczy Teresin
67. Sylwester Sałasiński - społeczny Teresin
68 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Uczniowski Klub Sportowy "Filipides" Andrzej Andryszczyk społeczny Teresin
69. Gmina Żabia Wola Halina Wawruch społeczny Żabia Wola
70. Andrzej Pomianowski - społeczny Żabia Wola
71. "GROSS-SYSTEM" Piotr Kleszko Piotr Kleszko gospodarczy Żabia Wola
72. Przemysław Borowy - społeczny Żabia Wola
73. Anna Drągowska - społeczny Żabia Wola
74. Zofia Owczarek - społeczny Żabia Wola
75. Flora" Witold Czuksanow Witold Czuksanow społeczny Żabia Wola
76. Ewa Ładyńska - społeczny Żabia Wola
77. Edward Michałowski - społeczny Żabia Wola
78. Sebastian Bęza - społeczny Żabia Wola
79. Maria Ładyńska - społeczny Żabia Wola
80. Ewa Taras - społeczny Żabia Wola
81. „Badapak” Mirosław Bieganowski gospodarczy Żabia Wola
82. Wacław Świdlicki - społeczny Żabia Wola
83. Szkoła Podstawowa w Skułach Barbara Gradkowska publiczny Żabia Wola
84. Justyna Wodnicka-Żuk - społeczny Żabia Wola
85. Ochotnicza Straż Pożarna w Skułach Ewa Bartczak społeczny Żabia Wola
86. Andrzej Jendrych - społeczny Żabia Wola
87. Regina Badowska - społeczny Żabia Wola
88. Ewa Błaszkiewicz - społeczny Żabia Wola
89. Dom Kultury Danuta Wiczuk-Nowajczyk publiczny Żabia Wola
90. Waldemar Leśniak - społeczny Żabia Wola
91. Stowarzyszenie „Szansa" Małgorzata Kozicka społeczny Żabia Wola
92. Agnieszka Karkulak - społeczny Żabia Wola
93. Barbara Sadowska - społeczny Żabia Wola
94. Robert Gajda - społeczny Żabia Wola
95. Joanna Skrzywanek-Narojczyk DONE Joanna Skrzywanek-Narojczyk gospodarczy Żabia Wola
96. Joanna Krawczyk - społeczny Żabia Wola
97. Paweł Michalak - społeczny Żabia Wola
98. Bogusław Bartczak - społeczny Żabia Wola
99 Dominik Michałowski - społeczny Żabia Wola
100. Barbara Owczarek - społeczny Żabia Wola
101 Władysława Broczek - społeczny Żabia Wola
102 Beata Narczyk - społeczny Żabia Wola
103 Krystyna Pietrzak - społeczny Żabia Wola
104 Gmina Sochaczew Dariusz Kurpa publiczny Sochaczew
105 Grzegorz Florczak - społeczny Sochaczew
106. Gmina Rybno Grzegorz Kropiak publiczny Rybno
107. Gospodarstwo agroturystyczne

Agnieszka Fibrych

gospodarczy Rybno
108. Gmina Nowa Sucha Maciej Mońka publiczny Nowa Sucha
109. Ireneusz Łukawski - społeczny Nowa Sucha
110. GOPS Jolanta Kalińska publiczny Nowa Sucha

 


 

 

Wczytywanie

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

ZAPRASZAMY!


BIULETYN KWARTALNY