• <h3>Dzień szarlotki/ Projekt współpracy SMAKI III</h3> w Skułach

    Dzień szarlotki/ Projekt współpracy SMAKI III

    w Skułach
  • <h3>III Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich</h3> w Radziejowicach

    III Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich

    w Radziejowicach
  • <h3>I miejsce w kategorii: człowiek i jego pasja- Mariusz Sztompka</h3> Konkurs foto 2013

    I miejsce w kategorii: człowiek i jego pasja- Mariusz Sztompka

    Konkurs foto 2013
  • <h3>Dzień szarlotki 2013</h3> w Musułach

    Dzień szarlotki 2013

    w Musułach
  • <h3>Chełmonalia 2014</h3> w Kuklówce

    Chełmonalia 2014

    w Kuklówce
  • <h3>I miejsce i Grand Prix w kat.życie codzienne- Katarzyna Stachurska</h3> Konkurs foto 2014

    I miejsce i Grand Prix w kat.życie codzienne- Katarzyna Stachurska

    Konkurs foto 2014
  • <h3>Rajd rowerowy "Śladami Józefa Chełmońskiego"</h3> 2013

    Rajd rowerowy "Śladami Józefa Chełmońskiego"

    2013
  • <h3>Chełmonalia 2013</h3> w Sochaczewie

    Chełmonalia 2013

    w Sochaczewie
  • <h3>Turniej piłki nożnej</h3> w Bartoszówce 2013

    Turniej piłki nożnej

    w Bartoszówce 2013
  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ na ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

  • <h3>ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO</h3>

    ZŁOTA JESIEŃ NA ZIEMI CHEŁMOŃSKIEGO

dzisiaj jest: czwartek, 9 lipiec 2020 imieniny: Lukrecji, Weroniki, Zenona

MAPA INTERAKTYWNA

PRZEJDŹ DO MAPY

CO CIEKAWEGO W TERENIE


W sobotę, 11 czerwca w gimnazjum w Radziejowicach odbył się turniej Unihokeja o Puchar  Prezesa LGD "Ziemia Chełmońskiego".
Do turnieju swój udział zgłosiło pięć drużyn, z  czego dwie z  Józefiny , dwie z Radziejowic i  jedna  drużyna  z gminy Mszczonów reprezentowana  przez UKS Lutkówka.
Po rozgrywkach okazało się, że niezaprzeczalnym zwycięzcą turnieju została drużyna  z gimnazjum  w Józefinie, która zajęła zarówno pierwsze jak i drugie miejsce. Trzecią ekipą stającą na podium była drużyna gospodarzy z Radziejowic.

Klasyfikacja generalna
I miejsce - Józefina 1 drużyna
II miejsce - Józefina 2 drużyna
III miejsce - Radziejowice 1 drużyna
IV miejsce - UKS Lutkówka
V miejsce  - Radziejowice 2 drużyna

Nagrody otrzymali zawodnicy:
Najlepszy bramkarz -Damian Czadarski
Najlepszy zawodnik- Damian Bałat
Najlepszy strzelec- Kamil Styś
Najwszechstronniejszy  zawodnik -Mateusz Laskowski



Zaproszenie na turniej unihokeja
R E G U L A M I N TURNIEJU UNIHOKEJA


I. Cele i założenia
•Popularyzacja gry w unihokeja
•Umożliwienie sprawdzenia swych sił i możliwości w trudnej rywalizacji sportowej.


II. Organizator
Stowarzyszenie LGD Ziemia Chełmońskiego

III. Termin i miejsce
Turniej odbędzie się 14.05.2011 r. w kat. Chłopców szkół gimnazjalnych o 9.00 w sali gimnastycznej przy gimnazjum w Radziejowicach.

IV. Warunki uczestnictwa
•W turnieju prawo startu mają drużyny w kategorii chłopców GIMNAZJUM z gmin Żabia Wola, Radziejowice, Baranów, Teresin, Grodzisk Mazowiecki i Mszczonów.
•Zgłoszenia przyjmuje Marcin Łęcki do 30 kwietnia 2011 r. pod nr telefonu 500177449
•Zawodników obowiązuje strój sportowy i miękkie obuwie sportowe. Bramkarz powinien być zaopatrzony w długie spodnie (dozwolone są ochraniacze, które nie mogą pogrubiać zawodnika) i osłonę twarzy.

V. Sposób przeprowadzenia zawodów
•turniej przeprowadzony będzie zgodnie z przepisami Polskiego Związku Unihokeja
•zawody będą rozgrywane systemem „każdy z każdym” lub z podziałem na grupy w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.
•ze względu na wielkość hali (30x18m) zespół gra w składzie 4 zawodników + bramkarz,
•drużyna może liczyć z rezerwowymi maksymalnie 15 zawodników,
•o godz. 9 00 zbiórka wszystkich uczestników w sali gimnastycznej w strojach i miękkim obuwiu sportowym - rozpoczęcie imprezy.

VI. Punktacja
Za wygrane spotkanie zespół otrzymuje 2 pkt., za remis 1 pkt., za przegrane spotkanie 0 pkt.O kolejności miejsc decyduje:
•ilość zdobytych punktów,
•wynik bezpośredniego spotkania (lub mała tabela),
•lepsza różnica bramek,
•większa liczba zdobytych bramek.

VII. Nagrody
•Za zajęcie I - III miejsca puchary
•Nagroda dla „Najwszechstronniejszego zawodnika”, „Najlepszego Zawodnika Turnieju”,
•Każdy uczestnik dostanie pamiątkową nagrodę

VIII. Postanowienia końcowe
•Drużyny uczestniczące w turnieju zobowiązane są ubezpieczyć się we własnym zakresie.
•Za niesportowe zachowanie (np. niebezpieczna gra, niewłaściwe zachowanie podczas kibicowania) organizatorzy mają prawo wykluczyć drużynę z turnieju.
•Ostateczna interpretacja regulaminu i inne sprawy sporne rozstrzygają organizatorzy turnieju.

 

Wczytywanie

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

ZAPRASZAMY!


BIULETYN KWARTALNY